Εφημερίδες

ΔΕΗ: Κόβει το φως σε όλη την Ελλάδα. Πρόγραμμα

Στο σκοτάδι θα βυθιστεί και το απόγευμα – βράδυ η ΔΕΗ, μετά από νέες διακοπές ρεύματος που ανακοίνωσε…

Ειδικότερα:

Νομός Αττικής

13:00-15:00 Μενίδι, Θρακομακεδόνες, Βαρυμπόμπη, Λυκόβρυση, Ερυθραία, Εκάλη, Δροσιά, Διόνυσος, Άγιος Στέφανος, Άνοιξη, Κιούρκα, Καπανδρίτι, Κάλαμος, Ωροπός, Οινόφυτα, Άνδρος, Τήνος, Κέα, Αιγάλεω, Άγια Βαρβάρα, Δαφνί, Χαϊδάρι, Περιστέρι, Νέα Λιόσια, Πετρούπολη, Καματερό,Παπάγου, Χολαργός, Ψυχικό, Γαλάτσι, Φιλοθέη, Κολλέγιο, Χαλάνδρι, Αγία Παρασκευή, Ταύρος, Ρέντης, Μοσχάτο, Νέο Φάληρο, Τερψιθέα, Καστέλα, Πειραϊκή, Πειραιάς, Καμίνια, Πηγάδα, Φιλαδέλφεια, Χαλκηδόνα, Άγιοι Ανάργυροι, Φυλή, Άνω Λιόσια.
15.00-17.00 Παγκράτι, Ζωγράφου, Καισαριανή, Καρέας, Βύρωνας, Ιλίσια, Γουδή, Νέος Κόσμος, Καλλιθέα, Τζιτζιφιές, Χαροκόπου, Κουκάκι, Πετράλωνα, Πατήσια, Πλατεία Αμερικής, Κολιάτσου, Πλατεία Βικτωρίας, Πεδίο Άρεως, Γκύζη, Αμπελόκηποι, Ελληνορώσσων, Ερυθρός, Πολύγωνο, Κυψέλη, Σεπόλια, Πλατεία.Αττικής, Κολωνός, Λένορμαν, Μεταξουργείο, Ακαδημία Πλάτωνος, Βοτανικός, Ρούφ, Κολωνάκι, Ζάππειο, Θησείο, Μοναστηράκι, Μουσείο, Εξάρχεια, Καλαμάκι, Γλυφάδα, Βούλα, Βουλιαγμένη, Βάρη, Βάρκιζα.
17.00-19.00 Μαραθώνας, Νέα Μάκρη, Ραφήνα, Πικέρμι, Παλλήνη, Γέρακας, Πεντέλη, Βριλήσσια, Γλυκά Νερά, Παιανία, Σπάτα, Λούτσα, Κορωπί, Μαρκόπουλο, Πόρτο Ράφτη, Κερατέα, Καλύβια, Λαύριο, Σούνιο, Ανάβυσσος, Λαγονήσι.1
9.00-21.00 Πέραμα, Κερατσίνι, Αμφιάλη, Δραπετσώνα, Νίκαια, Κορυδαλλός, Φιλαδέλφεια, Χαλκηδόνα, Άγιοι Ανάργυροι, Φυλή, Άνω Λιόσια.
21.00-23.00 Σκαραμαγκάς, Ασπρόπυργος, Ελευσίνα, Μάνδρα, Μέγαρα, Σαλαμίνα, Αίγινα, Υμηττός, Δάφνη, Νέα Σμύρνη, Παλαιό Φάληρο, Άγιος Δημήτριος, Ηλιούπολη, Αργυρούπολη, Άλιμος, Ελληνικό, Πατήσια, Πλατεία Αμερικής, Κολιάτσου, Πλατεία Βικτωρίας, Πεδίο Άρεως, Γκύζη, Αμπελόκηποι, Ελληνορώσσων, Ερυθρός, Πολύγωνο, Κυψέλη.

Περιφέρεια Κεντρικής Ελλάδας

Νομός Λαρίσης

15:00-17:00 Επίλεκτος ΦαρσάλωνΜ. Ευιδρίο, Πυργάκι, ΥπέργειαΑρδευτικά, Περ. ΚαρδίτσαςΣταυρός, Αγ. ΓεώργιοςΒρυσιάΑχίλλειο ΦαρσάλωνΠαλ. Εθν. Οδός από Ν. Σμύρνη έως 303 ΠΕΒ, 110 ΠΜ (Αεροδρόμιο)Ν. Σμύρνη έως 31ης Αυγούστου ΠΛ. Αγ, Βελισαρίου, Α.Τ.Α.Αρδευτικά ΓυρτωνηςΕλευθέριοΕλευθέριο, ΟμορφοχώριΟμορφοχώρι, ΚαλοχώριΔήμος ΝέσσωναΤύρναβοςΑμπελώνας, Βρυότοπος, Βιομηχανίες
17:00-19:00 Γιάννουλη, Έργατ. Κατοικίες, ΒιομηχανίεςΔυτικό Τμήμα Πόλης ΛάρισαςΔυτικά Πόλης Λάρισας Τμήμα Ε.Ο. προς Αθηνά, TRT, Εφ. Ελευθερία Δυτικά Πόλης Λάρισας Βιομηχανίες Δυτικά Ν. Λάρισας Βιομηχανίες Δυτικά Ν. ΛάρισαςΡαχούλα, ΒιομηχανίεςΑγιά, Μελίβοια, Ανατολή, Γερακάρι Σαραντάπορο Συκιά, Παλαιόκαστρο, Βερδικούσια
19:00-21:00 Ροδιά, Δελέρια Αρδευτικά Κουλουρίου Σήραγγα ΟΣΕ.Τέμπη 0Ε. Ο. Λάρισας Θεσ/νίκης περί τον κόμβο ΓυρτώνηςΑρδευτικά, Βουστάσια Προς Ε.Ο. ΑθηνώνΑρδευτικά Άγιας Λουτρό, Δουδρούτσι, Στρ. ΝατοΝ. ΠεριβόλιΑρδευτικά κατά μήκος Ε.Ο. ΑθηνώνΑρδευτικά Χάλκης Πλατύκαμπος, Γλαύκη Ανατολικές συν. Λάρισας, Οδός Λάρισας ΒόλουΤμήμα Νίκαιας, ΑρδευτικάΝ. Λεύκη, Μεσοράχη, Αγ. Ανάργυρο ιΒιοτεχνίες, Βουστάσια προς Ε.Ο. ΑθηνώνΝίκαιαΑνθούπολη, Οδός Φαρσάλων, κέντρο Λάρισας πλησίον ΑστόριαΝ. ΠολιτείαΝ. ΠολιτείαΟδός Λάρισας Νίκαιας

Διεύθυνση Περιφέρειας Κεντρικής Ελλάδας

Ν.Τρικάλων

13:00-15:00 Δήμος Τρικκαίων, ΚαλλιδένδρουΔήμος Μαλακασίου, Χασίων, Καλαμπάκας15:0017:00Δήμος Τρικκαίων,Φαλώρειας
17:00-19:00 Δήμος Τρικκαίων19:0021:00Δήμος Καλαμπάκας,Βασιλικής,ΦαλώρειαςΔήμος Καλαμπάκας,Βασιλικής,Τυμφαίων
21:00-23:00 Δήμος Εστιαιώτιδος, Πελλιναίων Δήμος Εστιαιώτιδος, Παλαιοκάστρου, ΤρικκαίωνΔήμος Πελλιναίων

Ν. Καρδίτσας
13:00-15:00 Δ.Δ Προαστίου, Σερβωτών, ΠεδινούΔ.Δ Πέτρινου, Μεταμόρφωσης, Βλοχού, Αγ. Δημητρίου, Μαραθέας
15:00-17:00 Β Δ πόλης Καρδίτσας, Δ.Δ Μητρόπολης, Φράγκου, Παλαιοκκλησίου, Λοξάδας, Φαναρίου, Καναλίων, Μορφοβουνίου, ΜεσινικόλαΒόρειο τμήμα πόλης Καρδίτσας, Δ.Δ Αρτεσιανού, Ριζοβουνίο
17:00-19:00 Δ.Δ Σταυρού, Προδρόμου, ΑΓ. Θεοδώρων, Ματαράγκας, ΕρμητσίουΔ.Δ Αγιοπηγής, Αμπέλου, Αγ. Παρασκευής, Μαυραχάδων, Φίλιας
19:00-21:00 Δ.Δ Λεονταρίου, Αχλαδιάς, Ανάβρας, Ανω και Κάτω Κτημένης, Λουτρών ΚαίτσαςΔ.Δ Λουτρού, Κέδρου, Θραψιμίου, Παλιουρίου, Δαφνοσπηλιάς, Απιδιάς21:0023:00Δ. Σοφάδων.

Ν.Βοιωτίας

13:00-15:00 Ελληνικά Καλώδια, Δάφνες, ΕρυθρέςΒΙΟΤΕΡ, LIDLΚρις Παν, ΕλαιώναςΠετζετακης, Νάνος Tupperware, OMP Europe, PipelifeΘήβα, ΠλαταιέςΧαιρώνεια Θούριο Αγ. Βλάσιος ΑνθοχώριΠρ. Ηλίας Αντλ ΕΥΔΑΠ Βασιλικά Σφάκα Λευκοχώρι (Αρδ)ΣΣ ΛιβαδειάςΑκόντιο Αγ. Απόστολοι Αντλ. ΕΥΔΑΠΑρδευτικά ΠλαταιώνΖεμενό
15:00-17:00 ΘήβαΣωληνουργεια Θηβών, Πριόβολος, ΔερβενοχωριαΑγ. Δημήτριος Καρυά ΜαυρόγειαΚωπαϊς ΑΕΒΕΝοσοκ. Θήβας
17:00-19:00 Σήραγγα Καλλιδρόμου (ΤΕΡΝΑ), ΕΡΓΟΣΕ, Ρεγγίνι Μόδι (Αρδ.)Ξυλικοί, Τιθρώνιο, Δρυμαία Αμφίκλεια (Αρδ) Παλαιοχωρίου (Αρδ) Αντλιοστάσιο ΕΥΔΑΠ ΔιστόμουΑμπελοχώρι, Λεοντάρι, Λεύκτρα, Ελλοπία, Δόμβραινα, Πρόδρομος, ΑλυκήΑρδευτικά ΒαγιώνΒάγια, Θέσπιες, Ασκρή
19:00-21:00 Γαλαξίας, ΛατομείαΛουτούφι, Μελλισοχώρι, ΚαπαρέλιΠρ. Ηλίας Αντλ ΕΥΔΑΠ Βασιλικά Σφάκα Λευκοχώρι (Αρδ)Χαιρώνεια Θούριο Αγ. Βλάσιος Ανθοχώρι21:0023:00ΒΙΟΤΕΡ, LIDLΚρις Παν, ΕλαιώναςΠετζετακης, ΝάνοςTupperware, OMP Europe, PipelifeΣωληνουργεια Θηβών, Πριόβολος, ΔερβενοχωριαΑντλιοστάσιο ΕΥΔΑΠ ΔιστόμουΣΣ ΛιβαδειάςΟρχομενός Παύλο Λούτσι ΟΤΕ Χλωμού Αγ. Σπυρίδων Πύργος

Ν.Φωκίδος

13:00-15:00 Άμφισσα
15:00-17:00 Γαλαξείδι, Ερατεινή,Διασ.Ναυπάκτου
17:00-19:00 Δελφοί, Αράχωβα, Διασ.Διστόμου, Διασ.Λειβαδιάς.19:0021:00Λιδωρίκι
21:00-23:00 Γραβιά, Διασ.Λαμίας, Διασ. Λειβαδιάς

Ν. Ευβοίας

13:00- 15:00 Βελος Λεπουρα Νεοχωρι Αχλαδερη Αυλωναρι Μουρτερη Οχθωνια Οξυλιθος Πλατανα Παρ Κυμης Μεσοκαμπος Κυμη
15:00-17:00 Αλιβέρι Λατα Κατακαλος Λιγνιτωρυχειο Αγ. Λουκας Παραμεριτες Κρεμαστος Μακρυχωρι Μανικια Ανω-Κατω ΣετταΒέλος, Λέπουρα, Κριέζα, Πετριές, Κοσκινά, Ζάρακες,Μεσοχώρια, Τσακαίοι, Πολυπόταμος, Ζ Πηγή, Στύρα.Πόλη Χαλκίδας, Ληλάντιο πεδίο
17:00-19:00 Κάρυστος
19:00-21:00 Μηλακι Πρασινο Δυστος Αργυρο Αλμυροποταμος Ν Στυρα Καψαλα Νημποριο Πορτο Λαφια21:0023:00Αλιβέρι Λατα Κατακαλος Λιγνιτωρυχειο Αγ. Λουκας Παραμεριτες Κρεμαστος Μακρυχωρι Μανικια Ανω-Κατω ΣετταΚατσαρωνι Αγ Δημητριος Ακταιο Γιαννιτσι Ποθι Μελισσων Καλλιανοι Στουπαιοι Βαρελαιοι

Διεύθυνση Περιφέρειας Πελοποννήσου-Ηπείρο

Ν.Κεφαλληνίας

13:00-15:00 Περιοχές Ν. Κεφαλονιάς
15:00-17:00 Περιοχές Ν. Κεφαλονιάς21:0023:00Περιοχές Ν. Κεφαλονιάς

Ν.Αχαΐας

13:00-15:00 Γούβα, Αρόη, Κάστρο,Εβραιομνήματα,Ταμπάχανα,Αστυνομικά, ΔασύλιοΜυρτιά, Καμάρες (παραλιακά)Κ. Αχαία, Λιμνοχώρι,Καλαμάκι, τμήμα ΝιφορέικαΑμερικής, Νοταρά, Επιδαύρου, Αγυιά, Τερψιθέα, Προάστιο, Καστελόκαμπος, Ρίο, ΒερναδέϊκαΛάγγουρα, Περιβόλα, Ελεκίστρα Εργατικές κατοικίες, Κρύα Ιτεών όπισθεν Σπηλιώπουλου, ΑΒΕΞ, Βερόπουλος, Βασιλόπουλος Λεύκα, Παραλία, Ροίτικα, ΤσαούσηΛεύκα, Κάτω Οβρυά, Μιντιλόγλι, Ροίτικα, Βραχνέϊκα, Τσουκαλέϊκα
15:00-17:00 Ρόδου, Κορίνθου, Ζαίμη, Κανακάρη, Κολοκοτρώνη, Καραϊσκάκη, Αλ.Υψηλάντου μέχρι ΕρμούΚέντρο Αιγίου (Μητροπόλεως)Πόλη ΑιγίουΠλατεία Ελευθερίας, Μητροδώρου, Λύκωνος, ΚορυτσάςΓούναρη, Ερενστρώλε, Παπαφλέσσα, Κανακάρη, Μαιζώνος, Πλατεία ΓεωργίουΠέντε Πηγαδίων, Θράκης, Νόρμαν, Όθωνος ΑμαλίαςΗρ. Πολυτεχνείου, Αμερικής, Σοφοκλέους, ΤερψιθέαςΝαυμαχίας Ελλης, Θεσσαλονίκης, Θράκης, Αθηνών, Αγ. Ανδρέου μέχρι ΓεροκοστωπούλουAγ. Σοφίας, Μακεδονίας,Μουρούζη, Ρήγα Φεραίου Ελασσώνος, Κιλκίς, Κωνσταντινουπόλεως, Μαιζώνος, Αγ. Νικολάου
17:00 19:00 Οβρυά Καλλιθέα,Παυλόκαστρο,Κουρλαμπά,ΔεμένικαΠατρών Αθηνών, Μεγίστου, Θεοδότου, Ανθεμίου, Κλεάνθη, Καζαντζάκη, ΑρέθαΛιμνοχώρι,ΑρδευτικάΒΙΠΕ, Καμίνια, ΑλλισόςΦτέρη, ορεινή περιοχή Καλαβρύτων προς Βλασία,Φ/Β ΔΕΜΟΣΙΑΚέντρο Αιγίου (κλ. Οικονόμου, Ρήγα Φεραίου,Σολωμού)
19:00-21:00 Πόρτες, Σανταμέρι, Λουσικά, Ελαιοχώρι, Καραμεσιναίϊκα, Λαμπρέϊκα, Μύρτος Ανω Διακοφτό, ΚαλάβρυταΡιόλος,Καγκάδι,Γιουλέικα,Φράγκα,ΑπιδεώναςΒουπράσιο,Βάρδα,ΜανωλάδαΜετόχι,Λάππα,Καλογριά,Μποντέικα,Γομοστό, Καρέϊκα, Σαγέϊκα.ΒΙΠΕ

21:00- 23:00 Καλαβρύτων, Γερμανού, Καραϊσκάκη Ακράτα,ΑιγείραΣτάδιο,Γηροκομείο,Εγλυκάδα,Σαμακιά,Λυκοχωρό,Πουρναρόκαστρο,ΕλεκύστραΛ’αγγουρα,Ακρωτηρίου, Αγ. Ιωάννης Πράτσικα, Τέρψη,ΛαδόπουλοςΖαρουχλέικα εως Πειραική ΠατραικηΚ. Αχαία,,τμήμα Νιφορέικα,ΚαλαμάκιΒΙΠΕ

Ν.Κερκύρας

13:00-15:00 Ποταμός, Ευρώπουλοι, λ. Ρόπα, Βάτος, Γιαννάδες, Ερμόνες, ΜάρμαροΑγ.Γεώργιος,Χλωμός,Κουσπάδες,ΠετρίτηςΤμήμα Μαντουκίου,Αλυκές,Κοντόκαλι,Γουβιά,Ποταμός
15:00-17:00 Παλιά πόλη, Δικαστήρια, Σπηλιά, νήσος Βίδο Μαντούκι, Σολάρι, τμήμα Ποταμού, Λιμεναρχείο, Λιμάνι Φέλεκας, Δουκάδες, Λιαπάδες, Παλαιοκαστρίτσα, Αρίλλας, Καββαδάδες, Μαθράκι
19:00-21:00 Καπουκίνοι, Κoγκεβίνα, Σαρόκο Μπενίτσες, Γαστούρι, Πέραμα, Βύρος, Βαρυπατάδες
21:00-23:00 Γαρδί, Αγ. Ματθαίος, Χαλκούνας, Πεντάτι, Αγ. Γόρδιος, Γαρούνας, Κέντρο πόλης, ΟΤΕ, πλατεία Σπιανάδα, Λιστόν Κ.Κορακιανά, Αγ.Μάρκος, Σινιές, Κασσιώπη, Περίθειακεντρο Πόλης, Νομαρχία, Πλατεία Σαρόκου

Ν. Αιτωλοακαρνανίας

13:00-15:00 Ε.Ο. από Στάνου έως Κουβαρά , εργοστάσιο KNAUF.Ξηροπήγαδο, Δ.Ευπαλίου (Μαλάματα,Μανάγουλη,Μοναστηράκι,Μαραθιάς,Σεργούλα),Δ.Τολοφώνος έως Ερατινή, νησί Τροιζόνια.Τμήμα Πεντάλοφου,Κάμπος, ΑντλιοστάσιαΛεσίνι.Στράτος, τμήμα Οχθίων, Ε.Ο έως ΚουβαράΡέτσινα,Μούσουρα, Ελληνικά, Σταμνά, Πλατυγιάλιτμήμα Δήμου Νεάπολης, Δυτικό τμήμα ΑγρινίουΑμπέλια,Καραμανέικα,Αγ.Βλάσιος,Κυπάρισσος,Ποταμούλα,Φραγκόσκαλα,Σαργιάδα,Μαλευρό,Πεντάκορφο,Οικισμοί Δ.Παρακαμπυλίων,Σταυροχώρι δήμου Προυσσού.Οικισμός Κρεμαστών, Ψηλόβραχος, Αγαλιανός, Αλέστια, Σαρκίνη, Φτελιά δήμου Προυσσού.
15:00-17:00 Στάνος, Αμφιλοχία, Σπάρτος, Λουτρό, Ανοιξιάτικο κλπ, Οικισμοί έως Κατάφουρκο.Μεσολόγγι, Νοσοκομείο Μεσολογγίου, Νομαρχία Αιτωλ|νίαςΠαπαδάτες, Ματαράγκα, Γραμματικού, Γαβαλού, Αγ.Ανδρέας, Μεσάριστα, Μακρυνού, Καψοράχη, κλπ ,Οικισμοί μακρυν.Ανω-Κάτω Κεράσοβο, Οικισμοί περιοχής προς Ελληνικά Μεσολογγίου, τμήμα οικισμού Ζευγαρακίου, οικισμός Φραγκουλαίικα.Ορεινός Βάλτος (Μπαμπαλιό, Βαρετάδα, Γιαννόπουλοι, Αλευράδα, Μαλεσιάδα, Χαλκόπουλοι, Εμπεσός, Βρουβιανά κλπ)
17:00-19:00τμήμα Μεσολογγίου, Ευηνοχώρι, Γύρα Μακρή, ΤΕΙ Μεσολογγίου,Γαλατάς ,ΚρυονέριΔήμος Ναυπάκτου, Λυγιά Ναυπάκτου, Κέντρο Υγείας Ναυπάκτου
19:00-21:00 Αφροξυλιά, Ρίγανη, Βλαχομάνδρα, περ. Πλατανίτης, Δήμος Αντιρρίου, Γέφυρα ΡΙΟΥ ΑΝΤΙΡΙΟΥΔάφνη Ναυπάκτου, Δ.Ευπαλίου (Καστράκι, Ευπάλιο, Κλίμα, Τείχιο, Ποτιδάνεια) και Δ.Αποδοτίας ( Ανω Χώρα, Ελατού, Τερψιθέα, Λιμνίτσα, Ασπριάς, Καταφύγιο, Αναβριτή, Καλλονή, Γραμμένη οξυά).κέντρο Δήμου Ναυπάκτου , Παλαιοπαναγιά Δήμου Ναυπάκτου, εργοσ. Πολύχρονου.Όχθια, Γουριώτισσα, Ρίγανη, Αγ.Γεώργιος Καλυβίων
21:00-23:00 Τριχώνιο, Δαφνιάς Μακρυνείας, Δήμος Θέρμου και Οικισμοί αυτού στο ανατολικό τμήμα της ορεινής Τριχωνίδας.Λεπενού, Φυτείες, Σκουρτού, Μαχαιρά, Βασιλόπουλο, Καραϊσκάκη, Βλυζιανά, ΑστακόςΡαϊνες, Σκουτεσιάδα, οι οικισμοί του δήμου Παναιτωλικού (Σχίνος, Σκουτερά, Κερασιά, Αγ.Παρασκευή, Καστανούλα, Καμαρούλα, Νέα Αβώρανη, Μεταλοπλαστική,Περ.Εργ.Κατοικιων Δήμου Αγρινίου. Τρύφος, Κουνοπίνα, Κατούνα, Αετός, Αρχοντοχώρι, Κομποτή, Κανδήλα, Μύτικας, νησιά Κάλαμος, Καστός ν.Λευκάδας.Ανατ.ορεινή Ναυπακτία , Λυγιά Ναυπάκτου, Σκάλα Ναυπάκτου, Βομβοκού, Δάφνη, Παλιοχωράκι, Δήμος Πυλήνης, Δήμος Πλατάνου, τμήμα Δήμου Αποδοτίας,εγκαταστάσεις ΕΥΔΑΠ στον Εύηνο

Ν. Ζακύνθου

13:00-15:00 Ζακύνθου Καλαμάκι, Λαγανά
15:00-17:00 Λαγανάς, Λιθάκια, Κερί ν.δ. τμήμα νησιών21:0023:00Καταστάρι, Αλυκές και β.δ. τμήμα νησιών Βολίμες

Ν. Μεσσηνίας

13:00-15:00 Πύλος, Μεθώνη, ΦοινικούνταΠεριοχές ΓαργαλιάνωνΒιομηχανική ζώνη, Αεροδρόμιο, Ανδρούσα, Βαλύρα Φ/Β ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣΠεριοχή Κυπαρισσίας
15:00-17:00 Κέντρο πόλεως, οδός Αθηνών, ΔιοικητήριοΑσπρόχωμα, Βόρειο τμήμα Ακρίτας,Ακοβιτικα,ΚαρέλιαςΠοτά Ρωμανοιύ,Κοριφλασιο17:0019:00Αγία τριάδα, Αριστομένους
19:00-21:00 Αερίτης ,Παλαιά πόλη ,Αγορά,Πλατεία 23ης ΜαρτίουΒΙΟΠΑ,Μπουρνιάς,Αεροπορική ΒάσηΠαραλιακή ζώνη,Μπούκα,Πεταλίδι ,Κορώνη21:0023:00Περιοχή εκατέρωθεν οδού Καλαμάτας- Μελιγαλά, ΒΙΠΕ Μελιγαλά, Θουρία,Αρφαρων,Αριος Αντλιοστάσια ΚαλαμάταςΠεριοχή βόρειας Μεσσηνίας, Μελιγαλάς,Πρώην δήμοι Αυλώνος,Αετού,Ανδανείας,Ειρας κ΄Οιχαλιας

Ν.Ηλείας

13:00-15:00 Σώστι, Ρουπάκι, Κέντρο & ΦράγμαΣκουροχώρι, Κατάκολο,ΣκαφιδιάΚάστρο, Αρκούδι, Λουτρά ΚυλλήνηςΤραγανό Αμπελώνας, Κουτσοχέρα, γραμμή Πηνείας
15:00-17:00 Πύργοςτμήμα ΑμαλιάδαςΑνδραβίδα, Καβάσιλα, τμήμα Γαστούνης17:0019:00ΠύργοςΒούναργο, Ξυλοκέρα, Χανάκια, Μυρτιά
19:00-21:00 Λαστέϊκα, Σπιάτζα Πύργου, ΕπιτάλιοΜαραθιά,ΠαραλίαΒαρθολομιό, τμήμα Γαστούνης21:0023:00Αρχαία Ολυμπία, Μίρακα, Λυναριά, γραμμή ΛάλαΣαβάλιαΑρετή

Ν. Ιωαννίνων & Θεσπρωτίας

13:00-15:00 Ανατολή, ανατολικό τμήμα πόλης ΙωαννίνωνΝοσοκομείο Χατζηκώστα, Κέντρο πόληςΖερβοχώρι, χωριά Σουλίου,ΓαρδίκιΠαραμυθιά,Καρβουνάρι, κυρα Παναγιά, ΠροδρόμιΠλατάρια, Σύβοτα, ΑργυρότοποΒόρειο τμήμα της πόλης προς κέντροΝεοχωρόπουλο, Κέντρο ΙωαννίνωνΔυτικό τμήμα πόλης Ιωαννίνων,Μεγ.Αλεξ’ανδρου Σπύρπυ Λάμπρου,Σουλίου έως Πλατεία Ομήρου Ν.Ζέρβα.Κόνιτσα, Επαρχία ΚόνιτσαςΜαζαράκια, Καρτέρι, Δήμος ΠέρδικαςΤμήμα Ελεούσας, Λυγκιάδες, Μαζια, ΠέραμαΜπάφρα, Νεοκαισάρια, Μπιζάνι, Λάκκα Σούλι, Τέροβο,Ολη η ΕΟ Ιωαννίνων-Αθηνών από το PRAKTIKER προς Αθήνα.
15:00-17:00 Ν. Σελεύκεια, Ηγουμενίτσα κέντροΌλα τα χωριά εκατέρωθεν της Εθνικής οδόυ Ιωαννίνων- Ηγουμενίτσας,Ροδοτόπι,Γραμμενοχώρια,Κόντσικα,Ασβεστοχώρι.Είσοδος πόλης από Κόνιτσα, Κολυμβητήριο,κέντρο πόληςΑνατολή, πάρκο Πυρσινέλλα, πόλη ΙωαννίνωνΒΙΠΕ, Γαρδίκη
17:00-19:00 Κάτσικα προς Σύρακο, Καλαβρύτες, Κατσανοχώρια,ΔΉΜΟς Βορείων Τζουμέρκων.Κοσμηρά,Δωδωνοχώρια εως και ζωτικό,Σήραγγ Δωδώνης Εγνατίας Πολύγυρος, ΤυριάΔήμος Φιλιατών, Δήμος ΣαγιάδαςΕπαρχία Μετσόβου,Βουτονόσι,Μηλιά.Ζαγοροχώρια,Πάπιγκο,Βρύση Πασά.
19:00-21:00 Ελεούσα, Κρύα, ΠέραμαΛαδοχώρι, Γραικοχώρι, Λιμάνι, Άνω πόληΜαυρούδι, Παραπόταμος, Εθνική οδός προς ΙωάννιναΣταυράκι, Δροσιά, τμήμα Ιωαννίνων
21:00-23:00 Ελεούσα, Λάψιστα, Πετσάλι, ΠρωτόπαππαΒΙΠΕ, ΓαρδίκηΠεδινή, αμπέλεια, Μανωλιάσσα, ΕπισκοπικόΚόνιτσα, Επαρχία ΚόνιτσαςΖερβοχώρι, χωριά Σουλίου,ΓαρδίκιΕπαρχία Πωγωνίου, ΔελβινάκιΒασιλικό, ΚεφαλόβρυσοΠαραμυθιά,Καρβουνάρι, κυρα Παναγι Προδρόμι

Ν.Αργολίδας

13:00-15:00 Τραχειά, Κοιλάδα, Σαλάντι, Δίδυμα, Φούρνοι, ΚαρναζέϊκαΚαρυά, Φρέγγενη, Βρούστι Φ/Β ΛΕΚΑΝΑΑγ. Απόστολοι, Καλλονή, Σκαπέτι, Δρυόπη, Ανω Φανάρι, Καρατζά, Π.ΕπίδαυροςΠορτοχέλι, Χινίτσα, Νότιες και Ανατολικές ΣπέτσεςΊναχος, Ήρα, Χωνικά, Λίμνες, Προσύμνη Φ/Β ΔΑΦΝΕΣΊναχος, Μυκήνες, Μπάρσα, Φύχτια, Αρχαία Νεμέαν. Κίος, Κιβέρι
15:00-17:00 Ίρια, Δρέπανο, Βιβάρι, Κάντια, ΚαρναζέϊκαΆρια, Ασίνη, Τολό, Λευκάκια, Πλάκα ΔρεπάνουΚουτσοπόδιΚιβέρι, Μύλοι, Ανδρίτσα,Ελληνικό,Σκαφιδάκι
17:00-19:00 Κόστα, Αγ. Αιμιλιανός, Βορ. ΣπέτσεςΓαλατάς, Πόρος, Δάριζα Κρανίδι, Βερβερόντα, ΠορτοχέλιΛαλούκα, Αγ. Τριάδα, ΠαναρήτιΕρμιόνη, Φ/Β ΚΟΚΙΝΑΡΙ
19:00-21:00 Αργολικό, ν.Τίρυνθα, Αγ. Δημήτριος, Αγ. Ανδριανός, Λυκοτρούπι τμήμα Αγ. Αποστόλων, ΤροιζήναΑργολικό, Λυγουριό, Τίρυνθα, Παναρήτι,Ν.Επίδαυρος.Μαλανδρένι, Σχινοχώρι, Λύρκεια, Αλέα, Σκοτεινή Κουρτάκι, Πυργέλα, Δαλαμανάρα21:0023:00Τραχειά, Κοιλάδα, Σαλάντι, Δίδυμα, Φούρνοι, ΚαρναζέϊκαΚαρυά, Φρέγγενη, Βρούστι Φ/Β ΛΕΚΑΝΑΠορτοχέλι, Χινίτσα, Νότιες και Ανατολικές ΣπέτσεςΊναχος, Ήρα, Χωνικά, Λίμνες, Προσύμνη Φ/Β ΔΑΦΝΕΣΚουτσοπόδι

Ν.Λακωνίας

13:00-15:00 Περιστέρι, Μυρτιά,Γραμμούσα.Σπάρτη, Σελασιά
15:00-17:00 ΛευκόχωμαΓεράκι, Γκορίτσα
17:00-19:00 ΣπάρτηΚύθηρα
19:00-21:00 ΓύθειοΔαιμονια,Αρχάγγελοι,Παντάνασα,Φ/Β ΒΑΡΩΝΙΑ,Ελαφονησος
21:00-23:00 Σκάλα,Κροκεές,Στεφανιά,Ελος ,Λεημονας.Μαγούλα

Ν.Αρκαδίας

13:00-15:00 Τρίπολη περιφερειακά, Μερκοβούνι, Σκόπη, Σάγκα, Νεστάνη, Σήραγγα Αρτεμησίουsollar πελάτης ΜΤΔήμος Β.Κυνουρίας ,ΔολιανάΔιασ. Τρίπολης,Αθήναιον,Γραικός,Φαλαισία,Μεγαλόπολη,ΤουρκολέκαΔιασ.Πύργου,Καρύταινα,Ανδρίτσαινα, Φ/Β ΠΑΝΑΓΑΙΙΚΑ
15:00-17:00 Οδοί Καλαμών, Ταξιαρχών, Ερ. Σταυρού, πλατείες Αγ. Βασιλείου, Ανεξαρτησίας & ΝοσοκομείοΔ. Τρικολώνων (Στεμνίτσα-Δημητσάνα), Δ. Λαγκαδίων, Τρόπαια
17:00-19:00 Οδοί Καλαμών, Καλαβρύτων, Σπάρτης, Εθν. Αντίστασης, ΟΗΕ, πλατείες Κολοκοτρώνη, Άρεως& Εθνικό στάδιοΔ. Φαλάνθου (Πιάνα-Χρυσοβίτσι-Αλωνίσταινα), Δ. Βαλτετσίου (Ασέα-Αραχαμίτες-Δόριζα)19:0021:00ΒΙΠΕ, Νεοχώρι, Ζευγουλιατό, Φ/Β ΡΟΚΑΣ ΑΙΟΛΙΚΗΔ. Κλείτορος, Δάφνη, Πουρνάρια, Δ. Παίων, Περδικονέρι, Δ.Λευκασίου (Κλειτορία)Διασ. Σπάρτης,Μεγαλόπολη
21:00-23:00 Δ. Κοντοβάζαινας, Βάχλια, Βαλημάχι, Δ.Τροπαίων, Δ.Αροανίας (Σειρές-Λεχούρι)Δ. Ηραίας(Πυρρή, Αγάλω, Ράχες)Διασ. Καλαμάτας,Παραδείσια ,Χράνηsollar πελάτης ΜΤ

Ν. Κορινθίας

13:00-15:00 Λέχαιο, Περγιάλι, ΆσσοςΚουταλάς, ΣπαθοβούνιΚοκάνι, ΒραχάτιΚούτσι,Νεμέα,Πετρί,Καστράκι,Τιτάνι,Γυμνό,Ψάρι.Κιάτο (τμήμα) ,Παραλία Δημινιού.Βέλλο, Βοχαϊκό, Ζευγολατιό,Πουλιτσα,ΚρήνεςΣτιμάγκα, Ζευγολατό,Ταρσίνα,Ελληνοχώρι,Χαλκι,Σουλινάρι
15:00-17:00 Λουτράκι (τμήμα)Κεχρεές, ΊσθμιαΠόλη Κορίνθου, ΛέχαιοΛέχαιο, Περγιάλι, ΆσσοςΚουταλάς, Σπαθοβούνι
17:00-19:00 Λουτράκι (τμήμα)Κιάτο (τμήμα) Κιάτο (τμήμα), ΔιμινιόΣολωμός,Χιλιομόδι,Κλενια,Στεφάνι,Αγιονόρι
19:00-21:00 ΔερβένιΤρίκαλα, Γκούρα,Ριζά,Δένδρο ,ΣτενόΣυκιά,Μελίσσι
21:00-23:00 Πόλη Κορίνθου (τμήμα)Βιομηχανική ζώνη Κορίνθου, Ισθμός

Ν.Άρτας, Πρεβέζης & Λευκάδος

13:00-15:00 Πόλη Αρτας.Κερασούντα, Αγιος Σπυρίδωνας, Στρογγυλή, Πέτρα.Βόνιτσα, Παλιάμπελλα, Θύρρειο, Ακαρνανικά όρη.Πόλη Πρέβεζας, Αγιος Γεώργιος, Μύτικας, Παντοκράτορας.Βιομηχανική περιοχή Πρέβεζας.Πόλη Αρτας, Νοσοκομείο, Στρατόπεδο κευγ.Κωστακιοί, Κιρκιζάτες, Πλησιοί, Ανέζα, Γαβριά, Κεραμάτες, Ακροποταμιά Νεοχώρι.
15:00-17:00 Πόλη Αρτας, Νοσοκομείο, Στρατόπεδο κευγ.ΦιλιππιάδαΠλαγιά Αιτ/νίας.Νικόπολη, Σαμψούντα, Λούρος, Ωρωπός, Σινώπη.
17:00-19:00 Πόλη Αρτας, Νεοχώρι, Ακροποταμιά, Παχυκάλαμος, Περάνθη, Συκιές.Χαλκιάδες, Ρόκκα, Καλαμιά. Καλεντίνη, Μεσόπυργος, Αστροχώρι, Βραγγιανά, Αθαμάνιο, Τετράκωμο.Πόλη Πρέβεζας, Άκτιο, Ζεύξη Ακτίου-Πρέβεζας.Άκτιο, αεροδρόμια Ακτίου(στρατιωτικό & πολιτικό)Πόλη Λευκάδας, Αγιος Νικόλαος, Τσουκαλάδες.
19:00-21:00 Πράμαντα, Άγναντα, Βουργαρέλι.(ΜΥΗΣ Καταρράκτης,Κρυοποηγής)Θεσπρωτικό, Νικολίτσι, Ριζοβούνι, Παπαδάτες.Παντάνασσα, Άγιος Γεώργιος, Κερασώνας, ΠαναγιάΠόλη Πρέβεζας, Νοσοκομείο, Άγιος Θωμάς.Πόλη Λευκάδας, Δήμος Σφακιωτών, Απόλπαινα.
21:00-23:00Αμμότοπος, Χανόπουλο, Καμπή.Μύτικας, Κανάλι, Καστροσυκιά, Λυγιά, Βράχος.Μεγανήσι, Σύβρος, Βλυχό, Μαραντοχώρι.ΕφεδρικήΠέτα, Κομπότι, ΜενίδιΚαλόβατος, Ράχη, Πολύδροσο,Ανέζα,Βίγλα,Καλογερικό,Ψαθοτόπι,Κορωνησία.

Α. ΚΡΗΤΗ

Ν.Λασιθίου

20:10 – 20:50 ΜΑΡΔΑΤΙ,ΚΡΙΤΣΑ ΚΡΟΥΣΤΑΣ,ΑΛΜΥΡΟΣ,ΒΑΘΥ,ΑΜΟΥΔΑΡΑ,ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ,ΙΣΤΡΟΝ,ΠΡΙΝΑ ΜΕΣΕΛΛΕΡΟΙ.
20:50 – 21:30 ΔΥΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ,ΓΡΑΛΥΓΙΑ,ΜΥΡΤΟΣ,ΣΤΟΜΙΟ.
21:30 – 22:10 ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ,ΜΑΛΛΕΣ ΑΝΑΤΟΛΗ,ΡΙΖΑ,

Ν.Ρεθύμνου

20:10 – 20:50 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΕΩΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ20:50 – 21:30ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, ΑΔΕΛΙΑΝΟΣ ΚΑΜΠΟΣ, ΠΗΓΙΑΝΟΣ ΚΑΜΠΟΣ, ΣΦΑΚΑΚΙ, ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ, ΣΚΑΛΕΤΑ, ΠΑΝΟΡΜΟ
21:30 – 22:10 ΔΥΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΕΩΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Ν.Χανίων

20:10 – 20:50 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ ( ΑΓΟΡΑ,ΚΟΥΜ ΚΑΠΙ, ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ, ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ), ΤΜΗΜΑ ΣΟΥΔΑΣ, ΜΑΛΑΞΑ, ΕΤΑΝΑΠ20:50 – 21:30ΑΠΟ ΑΓΙΑ ΕΩΣ ΚΑΙ ΟΜΑΛΟ ΚΑΙ ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΕΜΠΡΩΝΑ, ΜΟΥΖΟΥΡΑΣ, ΧΟΡΔΑΚΙ, ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ
21:30 – 22:10 ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΛΕΝΤΑΡΙΑΝΩΝ, ΣΟΔΥ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ, ΣΟΔΥ ΚΟΥΜΠΕΛΗ, ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ, ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ, ΑΓ. ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ, ΔΥΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΕΩΣ ΧΑΝΙΩΝ (ΓΟΓΟΝΗ, ΚΙΣΣΑΜΟΥ, ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ, ΜΑΡΚΟΥ ΜΠΟΤΣΑΡΗ, ΠΑΧΙΑΝΑ, ΒΙΟΧΥΜ)

Ν.Ηρακλείου

20:10 – 20:50 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ-ΖΑΡΟΣ-ΓΕΡΓΕΡΗ-ΜΟΥΛΙΑ., ΑΡΧΑΝΕΣ- ΠΕΖΑ, ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ-ΚΑΛΟΥ, ΦΟΙΝΙΚΙΑ
20:50 – 21:30 ΜΑΡΑΘΟΣ-ΔΑΜΑΣΤΑ, ΕΠΙΣΚΟΠΗ-ΣΜΑΡΙ, ΚΕΝΤΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ, ΣΚΑΛΑΝΙ-ΜΥΡΤΙΑ-ΜΕΛΕΣΣΕΣ-ΘΡΑΨΑΝΟ.
21:30 – 22:10 ΑΓΑΚΟΥ ΜΕΤΟΧΙ-ΓΑΖΙ, ΚΑΡΤΕΡΟΣ-ΚΟΚΚΙΝΙ ΧΑΝΙ-ΓΟΥΡΝΕΣΒ.

ΡΟΔΟΣ

Δήμος Ρόδου

19:30 – 20:10 «ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΒΑ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΖΩΝΗΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΚΑΛΥΘΙΕΣ (ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΑ) – ΤΜΗΜΑ ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥΤΜΗΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΨΙΝΘΟΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ – ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΓΑΛΟ ΤΜΗΜΑ ΣΟΡΩΝΗΣ – ΦΑΝΕΣ – ΚΑΛΑΒΑΡΔΑ – ΚΑΜΕΙΡΟΣ (ΑΡΧΑΙΑ & ΝΕΑ) – ΚΡΗΤΗΝΙΑ – ΣΑΛΑΚΟΣ ΜΕΧΡΙ ΈΜΠΩΝΑΑΝΑΛΗΨΗΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΙΞΙΑΣ – SUPER MARKET «»ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ»» – ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ «»ΠΑΝΑΓΟΣ»»ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΣΟΡΩΝΗΣ – ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΑΡΧΙΠΟΛΗ – ΈΜΠΩΝΑ – ΧΑΛΚΗ – ΣΙΑΝΝΑ – ΜΟΝΟΛΙΘΟΣ – ΑΠΟΛΑΚΙΑ – ΛΑΕΡΜΑ – ΊΣΤΡΙΟΣ – ΠΡΟΦΥΛΙΑΚΡΕΜΑΣΤΗ – ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣΛΕΩΦΟΡΟΣ ΛΙΝΔΟΥ – ΤΣΑΙΡΙ – ΑΣΓΟΥΡΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ – ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΦΑΛΗΡΑΚΙ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ»
20:10 – 20:50 «ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ Δ. ΡΟΔΙΩΝ – Ν.Ο.Ρ. – ΚΑΖΙΝΟ «»ΡΟΔΩΝ»» – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «»ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ»» ΕΩΣ Υ/Σ ΖΕΥΞΕΩΣ ΙΙΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΜΗΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥΜΙΧ. ΠΕΤΡΙΔΗΙΑΛΥΣΟΣ (ΧΩΡΙΟ) – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΦΕΡΕΝΙΚΗΣ)ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΧΡΙ ΟΔΟ Θ. ΣΟΦΟΥΛΗ)ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ (ΡΟΔΙΝΙ – ΚΑΡΑΚΟΝΕΡΟ)ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ – ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΟΔΩΝ ΆΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑΣ & Θ. ΣΟΦΟΥΛΗΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΡΟ (Ο.Τ.Ε. – ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ – ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ – SUPER MARKET «»ΠΑΠΠΟΥ»» – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ «»ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ»»)ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ (ΟΔΟΣ ΆΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑΣ)»
20:50 – 21:30 «ΚΟΛΥΜΠΙΑΘΕΟΛΟΓΟΣ – ΔΑΜΑΤΡΙΑ – ΜΑΡΙΤΣΑ – ΠΑΣΤΙΔΑ (ΜΕΓΑΛΟ ΤΜΗΜΑ) – ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΜΕΧΡΙ ΨΙΝΘΟΙΞΙΑ ΜΕΧΡΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ «»MIRAMARE»» – ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΙΑΛΥΣΟΥΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ (ΟΔΟΣ ΆΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑΣ)ΜΑΝΤΡΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΖΙΝΟ «»GRAND HOTEL»»ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ (ΟΔΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ)»
21:30 – 22:10 «ΛΙΝΔΟΣ – ΧΑΡΑΚΙΚΙΟΤΑΡΙ – ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΤΜΗΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ ΠΡΟΣ ΦΙΛΕΡΗΜΟ – ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΑΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΕΩΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗ)ΚΙΟΤΑΡΙ – ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΑΣΓΟΥΡΟΥΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΧΡΙ ΟΔΟ Θ. ΣΟΦΟΥΛΗ)ΜΑΛΩΝΑ – ΜΑΣΣΑΡΙ – ΚΑΛΑΘΟΣ – ΠΥΛΩΝΑ – ΛΑΡΔΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΕΥΚΟΙ»



Star.gr

Photo Gallery

Copyright © 2011 efhmerides.info | Designed by ATG Network SEO | Εφημερίδες | Επικοινωνία